Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

5 697 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Na Stínadlech 324, Písek

3 990 000 Kč

55 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 278 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+kk 81 m²Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²

Prodej bytu 1+kk 81 m²

Pelušková, Kyje, Praha

7 790 000 Kč

6 950 000 Kč

85 802 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet

Populární

Prodej stavebního pozemku 1416 m²Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²
Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Prodej stavebního pozemku 1416 m²

Nad Haltýři, Moravský Krumlov

2 703 002 Kč

1 909 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Holečkova, České Budějovice

6 200 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality

Populární

Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Havlíčkova, Krupka

1 890 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

91 013 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Lešetín I 679/8, Zlín

13 499 000 Kč

128 562 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Populární

Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²

K dálnici 116, Panenské Břežany

19 900 000 Kč

15 900 000 Kč

78 713 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
1...131415...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 278 nemovitostí