Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

5 712 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 593 m²

Vysoké Mýto, okres Ústí nad Orlicí

6 900 000 Kč

49 640 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Ostrožná, Opava

2 590 000 Kč

55 106 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 119 m²Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²

Prodej bytu 3+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 054 735 Kč

160 124 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Horní Vršava VII, Zlín

8 977 000 Kč

61 486 Kč/m2

Realitní makléř: David Kašný
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: David Kašný

David Kašný

Realitní kancelář: Dáme domov

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Jedlí 256, Jedlí

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

10 870 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 541 m²Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²

Prodej stavebního pozemku 541 m²

Kryry - Běsno, okres Louny

1 500 000 Kč

2 773 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 33 m²Prodej bytu 2+kk 33 m²
Prodej bytu 2+kk 33 m²
Prodej bytu 2+kk 33 m²

Prodej bytu 2+kk 33 m²

Slapy, okres Praha-západ

3 640 000 Kč

2 990 000 Kč

90 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Chýně, okres Praha-západ

7 830 000 Kč

12 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej stavebního pozemku 1362 m²Prodej stavebního pozemku 1362 m²
Prodej stavebního pozemku 1362 m²
Prodej stavebního pozemku 1362 m²

Prodej stavebního pozemku 1362 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

5 352 660 Kč

3 930 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Populární

Prodej bytu 2+1 74 m²Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²

Prodej bytu 2+1 74 m²

Lesní, Františkovy Lázně

4 999 000 Kč

4 499 000 Kč

60 797 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
1...345...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 302 nemovitostí