Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

5 720 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Ostředek, okres Benešov

6 500 000 Kč

6 190 000 Kč

52 017 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 374 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Václava Košaře 60/28, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 490 000 Kč

66 029 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Řeznická, Praha

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

5. května 1241/42, Praha 4 - Nusle

5 690 000 Kč

142 250 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Bartákova, Brno

7 290 000 Kč

6 450 000 Kč

111 207 Kč/m2

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Pod špitálem 1306, Praha - Zbraslav

7 900 000 Kč

7 400 000 Kč

112 121 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

V bytovkách 839/8, Praha 22 - Uhříněves

7 900 000 Kč

6 500 000 Kč

89 041 Kč/m2

1...789...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 374 nemovitostí