Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 38 mil. Kč

Do 38 mil. Kč

5 664 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

V Zátiší, Družec

12 900 000 Kč

69 355 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 204 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²

Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²

Střížov 17, Chotěboř

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

29 154 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 4+1 146 m²Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²
Prodej bytu 4+1 146 m²

Prodej bytu 4+1 146 m²

Wolkerova 1512/4, Karlovy Vary

5 590 000 Kč

38 288 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

13 490 000 Kč

117 304 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Lomená, Zlín

4 690 000 Kč

79 492 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 41 m²

Horákov ev. č. 116, Mokrá-Horákov

940 000 Kč

37 600 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Matky Boží 1240/16, Jihlava

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

65 410 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
1...368369370...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 204 nemovitostí