Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 38 mil. Kč

Do 38 mil. Kč

5 602 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Třebovle 25, Třebovle

4 899 000 Kč

4 398 000 Kč

51 741 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 145 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Dukelská, Zlín

5 190 000 Kč

4 980 000 Kč

88 929 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Mokrá I 314, Zlín - Mladcová

4 090 000 Kč

3 850 000 Kč

104 054 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Bratčice 219, Bratčice

3 900 000 Kč

59 091 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Mahlerova 1956/3, Jihlava

4 245 000 Kč

4 145 000 Kč

72 719 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3388 m²Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

1 185 000 Kč

350 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2348 m²Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

6 299 999 Kč

2 683 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Teplice, okres Teplice

1 590 000 Kč

1 520 000 Kč

35 349 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

U hranic 3221/16, Praha 10 - Strašnice

17 990 000 Kč

152 071 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Vinohrady 74/4, Praha 16 - Radotín

31 990 000 Kč

29 999 999 Kč

122 449 Kč/m2

1...379380381...561

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 145 nemovitostí