Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 38 mil. Kč

Do 38 mil. Kč

5 705 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Borová, Chomutov, Chomutov

1 620 000 Kč

25 714 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 398 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Vítězná 1356/24a, Litovel

5 800 000 Kč

46 400 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Číhalín, okres Třebíč

2 440 000 Kč

1 990 000 Kč

99 500 Kč/m2

Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²

Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²

Ostružná, okres Jeseník

6 700 000 Kč

28 033 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 92 m²Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²

Prodej bytu 4+1 92 m²

Příčná 333/12, Karlovy Vary - Stará Role

6 300 000 Kč

68 478 Kč/m2

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Sokolská třída 2442/40, Ostrava - Moravská Ostrava

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Okružní, Meziboří

1 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Mnichovo Hradiště

4 990 000 Kč

4 980 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Nádražní I 696, Velká Bystřice

4 100 000 Kč

93 182 Kč/m2

1...386387388...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 398 nemovitostí