Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 38 mil. Kč

Do 38 mil. Kč

5 684 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Škroupova 779/5, Karlovy Vary

5 270 000 Kč

54 896 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 377 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

U zastávky, Roztoky

26 899 000 Kč

166 043 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 363 m²

Skupova 560/29, Teplice - Trnovany

8 790 000 Kč

39 955 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Soudek
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Pavel Soudek

Pavel Soudek

5.0

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Svobody 2495, Pardubice - Zelené Předměstí

4 790 000 Kč

104 130 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Dobrovodská 645/80, České Budějovice 5

3 950 000 Kč

3 780 000 Kč

74 118 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Kozmice, okres Benešov

11 490 000 Kč

10 990 000 Kč

77 394 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

K. Štěcha 1223/22, České Budějovice 2

5 600 000 Kč

5 480 000 Kč

64 471 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 107 m²Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²

Prodej bytu 4+1 107 m²

Rooseveltova, Kladno, Kladno

8 888 888 Kč

83 074 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Spořická 3788/13, Chomutov

2 750 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Holečkova, České Budějovice

5 700 000 Kč

105 556 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
1...398399400...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 377 nemovitostí