Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 38 mil. Kč

Do 38 mil. Kč

5 711 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1616 m²Prodej stavebního pozemku 1616 m²
Prodej stavebního pozemku 1616 m²
Prodej stavebního pozemku 1616 m²

Prodej stavebního pozemku 1616 m²

Vrbice, okres Jičín

2 650 000 Kč

2 390 000 Kč

1 479 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 452 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Slovenského národního povstání, Most, Most

2 690 000 Kč

50 755 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Hamerská, Litvínov

749 900 Kč

735 000 Kč

9 304 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Mlékosrby 100, Mlékosrby

5 650 000 Kč

4 750 000 Kč

26 389 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Záběhlická 3212/90, Praha 10 - Záběhlice

9 700 000 Kč

140 580 Kč/m2

Prodej domu 145 m², pozemek 117 m²Prodej domu 145 m², pozemek 117 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 117 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 117 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 117 m²

Stará cesta 5246/40, Jihlava - Helenín

9 900 000 Kč

9 500 000 Kč

65 517 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 112 m²Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²

Prodej bytu 4+kk 112 m²

P. Bezruče 632, Strakonice I

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

62 411 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 518 m²Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²
Prodej stavebního pozemku 518 m²

Prodej stavebního pozemku 518 m²

Vřesovice

1 490 000 Kč

2 876 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 723 m²

Rynárec, okres Pelhřimov

4 899 000 Kč

42 233 Kč/m2

1...452453454...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 452 nemovitostí