Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 38 mil. Kč

Do 38 mil. Kč

5 699 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

28. pluku, Praha

8 750 000 Kč

136 719 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 429 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 370 m²

Dubicko, okres Šumperk

2 145 200 Kč

1 600 000 Kč

8 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1273 m²Prodej stavebního pozemku 1273 m²
Prodej stavebního pozemku 1273 m²
Prodej stavebního pozemku 1273 m²

Prodej stavebního pozemku 1273 m²

Praha, okres území Hlavního města Prahy

14 500 000 Kč

11 390 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Na Proseku 45/9, Praha 9 - Prosek

10 750 000 Kč

195 455 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 70 m²Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²

Prodej bytu 2+kk 70 m²

Ječná 550/1, Praha 2 - Nové Město

11 400 000 Kč

162 857 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 133 m²Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²

Prodej bytu 5+kk 133 m²

U studánky 223, Velké Přítočno

10 850 000 Kč

81 579 Kč/m2

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Morkůvky 1, Morkůvky

8 995 000 Kč

7 999 000 Kč

56 730 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3063 m²Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Byšice, Mělník

5 990 000 Kč

1 956 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Fučíkova, Chrast, Chrast

4 850 000 Kč

4 500 000 Kč

27 950 Kč/m2

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

7. května, Praha

24 000 000 Kč

138 728 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1...455456457...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 429 nemovitostí