Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

5 651 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 143 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Ploskovice, okres Litoměřice

1 090 000 Kč

1 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL

Populární

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Hrnčířská 572/4, Brno - Ponava

9 300 000 Kč

129 167 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

K. Šafáře 262/2, České Budějovice 2

9 700 000 Kč

64 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Cholevova, Ostrava

3 100 000 Kč

73 810 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Sány, okres Nymburk

3 244 500 Kč

3 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Kotlaska, Praha

6 290 000 Kč

174 722 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Bolatice, okres Opava

6 500 000 Kč

65 000 Kč/m2

Populární

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Struhaře 28, Spálené Poříčí

8 050 000 Kč

35 778 Kč/m2

1...192021...566

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 143 nemovitostí