Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

5 667 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1369 m²Prodej stavebního pozemku 1369 m²
Prodej stavebního pozemku 1369 m²
Prodej stavebního pozemku 1369 m²

Prodej stavebního pozemku 1369 m²

Statenice, okres Praha-západ

14 000 000 Kč

10 226 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 273 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Číčovice 79, Číčovice

8 490 000 Kč

42 239 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Populární

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Příčná, Děčín

2 980 000 Kč

39 211 Kč/m2

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1483 m²Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov

2 056 000 Kč

1 386 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²

Třebíč, okres Třebíč

1 150 000 Kč

850 000 Kč

42 500 Kč/m2

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 990 000 Kč

49 929 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Franzova 969/63, Brno - Maloměřice

4 990 000 Kč

81 803 Kč/m2

Populární

Prodej domu 154 m²Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²

Prodej domu 154 m²

Dírná, Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²

Střihov 21, Sloveč

3 490 000 Kč

38 778 Kč/m2

1...282930...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 273 nemovitostí