Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

5 715 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Plav ev. č. 60, Plav

3 750 000 Kč

64 655 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 489 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²

Náves 3, Hrusice

17 990 000 Kč

73 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 480 m²

Na Kocandě 239, Veleň

13 900 000 Kč

103 731 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Nádražní 239, Žamberk

2 310 000 Kč

40 526 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Mlýnská 361, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 190 000 Kč

54 091 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Kmochova 3171/34, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 690 000 Kč

79 118 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 17 m²Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²

Prodej bytu 1+kk 17 m²

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

1 850 000 Kč

108 824 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 3+kk 44 m²Prodej bytu 3+kk 44 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m²

Prodej bytu 3+kk 44 m²

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

3 850 000 Kč

87 500 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Dr. Skaláka 1319, Přerov

3 290 000 Kč

49 848 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
1...525354...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 489 nemovitostí