Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

5 693 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1289 m²Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Hustopeče, okres Břeclav

4 990 000 Kč

3 871 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 484 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Pernarec, okres Plzeň-sever

3 890 000 Kč

48 625 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej stavebního pozemku 711 m²Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²

Prodej stavebního pozemku 711 m²

Velešín, okres Český Krumlov

2 990 000 Kč

4 205 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

J. A. Gagarina, Nejdek

2 290 000 Kč

40 175 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Kameničná 45, Kameničná

2 350 000 Kč

30 128 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Na Sioně, Bludovice, Havířov

790 000 Kč

750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 615 m²Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²

Prodej stavebního pozemku 615 m²

Úzká 649, Rtyně v Podkrkonoší

1 100 000 Kč

1 789 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Demlova 3589/9, Jihlava

5 590 000 Kč

74 533 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Trávník 2662/34, Přerov I-Město

4 600 000 Kč

4 550 000 Kč

65 942 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Mokrá 332, Mokrá-Horákov

7 590 000 Kč

101 200 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...626364...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 484 nemovitostí