Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 42 mil. Kč

Do 42 mil. Kč

5 689 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kollárova, Veselí nad Moravou

3 790 000 Kč

68 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 271 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

K motelu ev. č. 5, Praha - Újezd u Průhonic

8 990 000 Kč

160 536 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1776 m²Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 700 000 Kč

1 520 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 120 m²Prodej bytu 4+kk 120 m²
Prodej bytu 4+kk 120 m²
Prodej bytu 4+kk 120 m²

Prodej bytu 4+kk 120 m²

Bezručova, Chodov

6 290 000 Kč

52 417 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1032 m²Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

4 200 000 Kč

4 070 Kč/m2

Populární

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Ostředek, okres Benešov

6 500 000 Kč

6 190 000 Kč

52 017 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 716 m²Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²

Prodej stavebního pozemku 716 m²

Přišimasy, okres Kolín

3 900 000 Kč

5 447 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Jaroslava Foglara 884/6, Brno - Štýřice

9 290 000 Kč

154 833 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej stavebního pozemku 1130 m²Prodej stavebního pozemku 1130 m²
Prodej stavebního pozemku 1130 m²
Prodej stavebního pozemku 1130 m²

Prodej stavebního pozemku 1130 m²

Chocerady, okres Benešov

8 200 000 Kč

7 257 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

1...141516...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 271 nemovitostí