Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 42 mil. Kč

Do 42 mil. Kč

5 718 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 492 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Václava Košaře 60/28, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 490 000 Kč

66 029 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Nedvězská 2225/6, Praha 10 - Strašnice

6 950 000 Kč

178 205 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Hrnčířská 572/4, Brno - Ponava

9 300 000 Kč

129 167 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Zahradní čtvrť 923, Luhačovice

4 000 000 Kč

75 472 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Populární

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Mejstříkova 612/8, Praha 11 - Háje

8 390 000 Kč

137 541 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej chalupy, pozemek 476 m²Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Zelená, Struhařov, Struhařov

5 390 000 Kč

Populární

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

U Leskavy, Brno

8 500 000 Kč

166 667 Kč/m2

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

1...789...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 492 nemovitostí