Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 722 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Kamýk 97, Kamýk

11 500 000 Kč

10 990 000 Kč

78 500 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 543 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Cheb, okres Cheb

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

49 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1034 m²Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Milovice, okres Břeclav

4 030 000 Kč

3 990 000 Kč

3 859 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+1 68.3 m²Prodej bytu 2+1 68.3 m²
Prodej bytu 2+1 68.3 m²
Prodej bytu 2+1 68.3 m²

Prodej bytu 2+1 68.3 m²

Fučíkova, Planá, Planá

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

47 584 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 821 m²Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²

Prodej stavebního pozemku 821 m²

Kly, okres Mělník

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

6 931 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

12 290 000 Kč

11 999 000 Kč

179 090 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

9 390 000 Kč

8 399 000 Kč

174 979 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Voženílkova, Zlín

10 579 000 Kč

8 790 000 Kč

93 511 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²

Dukelská, Kraslice

6 399 999 Kč

23 970 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Horní Životice 61, Horní Životice

3 300 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
1...99100101...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 543 nemovitostí