Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 711 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 837 m²Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²

Prodej stavebního pozemku 837 m²

Čáslav, okres Kutná Hora

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

5 364 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 551 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Srní ev. č. 132, Stráž nad Ohří

12 900 000 Kč

43 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 5+1 111 m²Prodej bytu 5+1 111 m²
Prodej bytu 5+1 111 m²
Prodej bytu 5+1 111 m²

Prodej bytu 5+1 111 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

2 825 500 Kč

2 480 000 Kč

22 342 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej stavebního pozemku 1953 m²Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²

Prodej stavebního pozemku 1953 m²

U Sadů 207, Hlohovec

4 090 000 Kč

3 150 000 Kč

1 613 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 2+kk 106 m²Prodej bytu 2+kk 106 m²
Prodej bytu 2+kk 106 m²
Prodej bytu 2+kk 106 m²

Prodej bytu 2+kk 106 m²

Navrátilova 1421/11, Praha 1 - Nové Město

16 400 000 Kč

14 980 000 Kč

141 321 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Přední cesta 1359/10, Plzeň - Černice

10 990 000 Kč

9 990 000 Kč

129 740 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 475 m²Prodej stavebního pozemku 475 m²
Prodej stavebního pozemku 475 m²
Prodej stavebního pozemku 475 m²

Prodej stavebního pozemku 475 m²

Perštejn, okres Chomutov

1 300 000 Kč

2 737 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Perštejn, okres Chomutov

2 430 000 Kč

2 700 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 3127 m²Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Litvínov, okres Most

5 290 000 Kč

4 990 000 Kč

1 596 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Velký Újezd 41, Chorušice

7 740 000 Kč

6 390 000 Kč

31 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
1...102103104...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 551 nemovitostí