Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 725 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Plukovníka Malého 1856/3, České Budějovice 2

8 490 000 Kč

8 200 000 Kč

117 143 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 568 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 540 m²Prodej stavebního pozemku 540 m²
Prodej stavebního pozemku 540 m²
Prodej stavebního pozemku 540 m²

Prodej stavebního pozemku 540 m²

bratranců Veverkových 45, Praha

11 497 000 Kč

9 900 000 Kč

18 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

U Velkého rybníka ev. č. 93, Jesenice

2 750 000 Kč

2 250 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Velká Hleďsebe, okres Cheb

3 399 000 Kč

56 650 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Hlavní třída 275/15, Mariánské Lázně

2 999 000 Kč

2 899 000 Kč

93 516 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²

Komenského 639, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej bytu 2+1 82 m²Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²

Prodej bytu 2+1 82 m²

Kozlovice 496, Kozlovice

4 900 000 Kč

59 756 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Valašská Polanka 286, Valašská Polanka

5 499 000 Kč

27 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²

T. G. Masaryka 114, Ústí nad Orlicí

12 900 000 Kč

46 570 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 948 m²Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²

Prodej stavebního pozemku 948 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 403 320 Kč

3 590 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
1...115116117...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 568 nemovitostí