Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 706 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Průběžná 66, Chleby

8 080 000 Kč

3 980 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 391 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Chocenice u Břežan I

2 195 000 Kč

2 182 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²

Velké Albrechtice, okres Nový Jičín

12 390 000 Kč

86 042 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Herejkova, Starý Plzenec

3 480 000 Kč

94 054 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

59, Neuměřice

7 990 000 Kč

53 267 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Mírová 313, Stráž pod Ralskem

949 305 Kč

14 833 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 697 m²Prodej stavebního pozemku 697 m²
Prodej stavebního pozemku 697 m²
Prodej stavebního pozemku 697 m²

Prodej stavebního pozemku 697 m²

Pod Hřištěm, Polná

2 718 300 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Milady Horákové 321/8, Brno - Zábrdovice

4 380 000 Kč

132 727 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Trnkovo náměstí 1112/1, Praha 5 - Hlubočepy

7 045 248 Kč

7 045 000 Kč

156 556 Kč/m2

1...141142143...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 391 nemovitostí