Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 762 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Karla Kryla 127/3, Brno - Sadová

4 499 999 Kč

4 255 000 Kč

137 258 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 599 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 7364 m²Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Mařenice, okres Česká Lípa

2 999 999 Kč

407 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²

Moravské Bránice, okres Brno-venkov

1 990 000 Kč

1 750 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1256 m²Prodej stavebního pozemku 1256 m²
Prodej stavebního pozemku 1256 m²
Prodej stavebního pozemku 1256 m²

Prodej stavebního pozemku 1256 m²

Chroustovice, okres Chrudim

2 149 000 Kč

1 711 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Dětřichova 495/5, Liberec XV-Starý Harcov

12 500 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

12 305 000 Kč

205 083 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 720 m²Prodej stavebního pozemku 720 m²
Prodej stavebního pozemku 720 m²
Prodej stavebního pozemku 720 m²

Prodej stavebního pozemku 720 m²

Bratřice, okres Pelhřimov

2 199 000 Kč

3 054 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 741 m²Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²

Prodej stavebního pozemku 741 m²

Žatec, okres Louny

2 900 000 Kč

3 914 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Škrábkových, Praha

11 950 000 Kč

159 333 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Bystřice, okres Frýdek-Místek

7 900 000 Kč

35 909 Kč/m2

1...183184185...577

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 599 nemovitostí