Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 721 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 80 m²Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²

Prodej bytu 4+kk 80 m²

V Štíhlách 776/28, Praha 4 - Krč

10 550 000 Kč

10 400 000 Kč

130 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 553 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Vysočany 6, Praha

9 140 000 Kč

9 080 000 Kč

171 321 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Bezděkov 13, Žatec

7 950 000 Kč

52 303 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Vilsnická, Děčín

4 990 000 Kč

54 239 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jaromíra Matuška 55/13, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 450 000 Kč

67 424 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

tř. Míru 228/21, Olomouc - Nová Ulice

5 950 000 Kč

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7880 m²Prodej stavebního pozemku 7880 m²
Prodej stavebního pozemku 7880 m²
Prodej stavebního pozemku 7880 m²

Prodej stavebního pozemku 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

622 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

K Tuskulu, Lukov

7 925 000 Kč

7 200 000 Kč

28 800 Kč/m2

1...198199200...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 553 nemovitostí