Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 778 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Horní 1466/10, Praha 4 - Nusle

9 050 000 Kč

8 990 000 Kč

176 275 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 696 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Polerady, okres Praha-východ

9 490 000 Kč

9 290 000 Kč

119 103 Kč/m2

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

10 990 000 Kč

32 611 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2604 m²Prodej stavebního pozemku 2604 m²
Prodej stavebního pozemku 2604 m²
Prodej stavebního pozemku 2604 m²

Prodej stavebního pozemku 2604 m²

Dolní Bečva, okres Vsetín

3 500 000 Kč

1 344 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

V Háji 1250, Praha

9 200 000 Kč

8 890 000 Kč

153 276 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Hořepník - Březina, okres Pelhřimov

5 250 000 Kč

4 900 000 Kč

57 647 Kč/m2

Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²

Kostelec ev. č. 48, Hluboká nad Vltavou

3 499 000 Kč

97 194 Kč/m2

1...206207208...578

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 696 nemovitostí