Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 800 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Jarošova, Znojmo

4 980 000 Kč

4 880 000 Kč

88 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 740 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1759 m²Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Doudleby, okres České Budějovice

4 000 000 Kč

3 990 000 Kč

2 268 Kč/m2

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Družstevní II, Ostřešany

9 800 000 Kč

8 900 000 Kč

42 788 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Jablonec nad Jizerou 806, Jablonec nad Jizerou

2 750 000 Kč

2 475 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2026 m²Prodej stavebního pozemku 2026 m²
Prodej stavebního pozemku 2026 m²
Prodej stavebního pozemku 2026 m²

Prodej stavebního pozemku 2026 m²

Nádražní, Starý Plzenec

8 300 000 Kč

7 700 000 Kč

3 801 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²

Nádražní ev. č. 93, Starý Plzenec

8 300 000 Kč

7 700 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Helenín ev. č. 4622, Jihlava

1 360 500 Kč

1 099 000 Kč

73 267 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2023 m²Prodej stavebního pozemku 2023 m²
Prodej stavebního pozemku 2023 m²
Prodej stavebního pozemku 2023 m²

Prodej stavebního pozemku 2023 m²

Mělník, okres Mělník

15 960 000 Kč

13 900 000 Kč

6 871 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Tyršova 3222, Kladno

6 700 000 Kč

6 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1005 m²Prodej stavebního pozemku 1005 m²
Prodej stavebního pozemku 1005 m²
Prodej stavebního pozemku 1005 m²

Prodej stavebního pozemku 1005 m²

Boseň, okres Mladá Boleslav

5 450 000 Kč

5 420 000 Kč

5 393 Kč/m2

1...223224225...580

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 740 nemovitostí