Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 775 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Rajnochovice ev. č. 100, Rajnochovice

5 500 000 Kč

4 500 000 Kč

75 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 727 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²

M. Horákové, Třebíč - Týn

15 215 000 Kč

14 250 000 Kč

73 077 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 149 m²Prodej bytu 4+kk 149 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m²

Prodej bytu 4+kk 149 m²

Sedlec, okres Praha-východ

16 950 000 Kč

113 758 Kč/m2

Prodej chaty 98 m²Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²

Prodej chaty 98 m²

Chodouň, Beroun

15 990 000 Kč

10 490 000 Kč

107 041 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²

Luční, Ždírec nad Doubravou

5 990 000 Kč

5 840 000 Kč

36 962 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Sokolská třída 2442/40, Ostrava - Moravská Ostrava

6 500 000 Kč

5 990 000 Kč

79 867 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 617 m²Prodej stavebního pozemku 617 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m²

Prodej stavebního pozemku 617 m²

Horní Kozolupy, okres Tachov

849 000 Kč

1 376 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Libá 125, Libá

9 380 000 Kč

8 999 000 Kč

39 469 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Dubrovnická 1059/1, Praha 5 - Košíře

7 790 000 Kč

7 490 000 Kč

138 704 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Fučíkova, Terezín

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

37 254 Kč/m2

1...227228229...578

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 727 nemovitostí