Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 770 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Jihlava, okres Jihlava

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

33 947 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 725 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Lukavec, okres Pelhřimov

3 950 000 Kč

3 090 000 Kč

15 846 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

18 990 000 Kč

113 036 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Ke kapslovně 2855/7, Praha 3 - Žižkov

11 699 000 Kč

11 450 000 Kč

197 414 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Halasova, Jeseník

2 500 000 Kč

2 390 000 Kč

44 259 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 626 m²Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²

Prodej stavebního pozemku 626 m²

Roztocká, Jilemnice

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

3 179 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²

Na návsi 261, Třebestovice

10 299 000 Kč

9 990 000 Kč

55 500 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Tovární, Loket

5 800 000 Kč

3 990 000 Kč

18 732 Kč/m2

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Chebská, Luby

9 500 000 Kč

21 348 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 100 000 Kč

100 000 Kč/m2

1...230231232...577

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 725 nemovitostí