Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 786 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Teplická 1678, Litoměřice

6 749 000 Kč

6 499 000 Kč

90 264 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 727 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²

Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 090 000 Kč

151 481 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

7 390 000 Kč

6 950 000 Kč

165 476 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Mičurinova, Znojmo

4 950 000 Kč

4 850 000 Kč

88 182 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 974 m²Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²

Prodej stavebního pozemku 974 m²

Uničov, okres Olomouc

2 912 260 Kč

2 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1123 m²Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 170 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Uničov, okres Olomouc

2 873 390 Kč

2 990 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 53 m²Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²

Prodej bytu 3+kk 53 m²

Sokolovská, Ostrava

4 200 000 Kč

3 800 000 Kč

71 698 Kč/m2

1...236237238...579

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 727 nemovitostí