Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 809 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 602 m²Prodej stavebního pozemku 602 m²
Prodej stavebního pozemku 602 m²
Prodej stavebního pozemku 602 m²

Prodej stavebního pozemku 602 m²

Kaplice, okres Český Krumlov

3 300 000 Kč

5 482 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 638 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Sněhov 425, Malá Skála

18 690 000 Kč

17 850 000 Kč

77 273 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Moskevská 1518/56, Karlovy Vary

5 300 000 Kč

4 990 000 Kč

69 306 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Višňové 176, Višňové

3 990 000 Kč

3 190 000 Kč

12 461 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Žďár, Žďár

3 250 000 Kč

3 100 000 Kč

5 496 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²

Hlavní 555, Dolní Dunajovice

8 490 000 Kč

6 950 000 Kč

37 166 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²

Mlýnská 194/17, Batelov

2 290 000 Kč

1 890 000 Kč

14 651 Kč/m2

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Hybešova, Modřice

16 850 000 Kč

15 500 000 Kč

65 401 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

E. F. Buriana 2043/3, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

51 800 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 158 m²Prodej bytu 4+kk 158 m²
Prodej bytu 4+kk 158 m²
Prodej bytu 4+kk 158 m²

Prodej bytu 4+kk 158 m²

Králodvorská 1086, Praha

24 900 000 Kč

23 900 000 Kč

151 266 Kč/m2

1...259260261...581

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 638 nemovitostí