Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 759 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 957 m²Prodej stavebního pozemku 957 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m²

Prodej stavebního pozemku 957 m²

Praha, okres Praha 5

14 600 000 Kč

15 256 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 580 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1218 m²Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²

Prodej domu, pozemek 1218 m²

Lično, Lično

8 500 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Pouchobrady ev. č. 1, Sobětuchy

4 900 000 Kč

108 889 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Nádražní čtvrť, Vojtanov

2 571 000 Kč

36 729 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Čihákova 1818/22, Praha 9 - Libeň

7 500 000 Kč

136 364 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Řezníčková
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Hana Řezníčková

Hana Řezníčková

4.3

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Poniklá 275, Poniklá

2 880 000 Kč

48 814 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Dulánek, Brno

11 429 000 Kč

136 060 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²
Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²
Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²

Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²

Horní Studenec 8, Ždírec nad Doubravou

2 590 000 Kč

31 975 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Na Pískách, Dubňany

3 390 000 Kč

21 188 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Vlčetín 15, Žirovnice

12 800 000 Kč

52 245 Kč/m2

1...315316317...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 580 nemovitostí