Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 754 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Révová 2222/3, Mělník

7 400 000 Kč

54 815 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 562 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²

Velký Dřevíč 77, Hronov

2 290 000 Kč

15 267 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Palackého, Znojmo

4 480 000 Kč

58 947 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²

Nevězice, okres Písek

4 690 000 Kč

25 912 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 94 m²Prodej bytu 2+1 94 m²
Prodej bytu 2+1 94 m²
Prodej bytu 2+1 94 m²

Prodej bytu 2+1 94 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

10 500 000 Kč

111 702 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na Vršku, Jablonec nad Nisou

2 190 000 Kč

50 930 Kč/m2

Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²
Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²
Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²

Prodej vily 130 m², pozemek 376 m²

Vídeňská 857/60, Mikulov

6 270 000 Kč

48 231 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Štichova 577/31, Praha 11 - Háje

6 990 000 Kč

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

1...327328329...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 562 nemovitostí