Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 609 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1348 m²Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 225 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 197 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1347 m²Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 226 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Všeradov, okres Chrudim

2 499 000 Kč

2 282 Kč/m2

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

86 604 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

U průhonu 1624/1a, Praha 7 - Holešovice

14 990 000 Kč

14 790 000 Kč

259 474 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šestákova 867/10, Brno - Černovice

7 995 000 Kč

156 765 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Tomášská 11/7, Praha 1 - Malá Strana

26 900 000 Kč

220 492 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Budovatelů, Chrást

3 870 000 Kč

94 390 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 570 m²Prodej stavebního pozemku 570 m²
Prodej stavebního pozemku 570 m²
Prodej stavebního pozemku 570 m²

Prodej stavebního pozemku 570 m²

Pasohlávky, okres Brno-venkov

2 300 000 Kč

4 035 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2670 m²Prodej stavebního pozemku 2670 m²
Prodej stavebního pozemku 2670 m²
Prodej stavebního pozemku 2670 m²

Prodej stavebního pozemku 2670 m²

Červená Řečice, okres Pelhřimov

2 029 200 Kč

760 Kč/m2

1...169170171...561

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 197 nemovitostí