Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 701 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Střížkovská 8/9, Praha 8 - Střížkov

7 450 000 Kč

7 100 000 Kč

169 048 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 541 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²

Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²

Petroupim 36, Petroupim

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

59 917 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 874 m²Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²

Prodej stavebního pozemku 874 m²

Bukovno, okres Mladá Boleslav

4 300 000 Kč

4 920 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Stonařov, okres Jihlava

10 490 000 Kč

9 949 000 Kč

76 531 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Pod Nouzovem, Praha

6 881 500 Kč

5 781 500 Kč

180 672 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Zářečí, Bechyně

6 750 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3296 m²Prodej stavebního pozemku 3296 m²
Prodej stavebního pozemku 3296 m²
Prodej stavebního pozemku 3296 m²

Prodej stavebního pozemku 3296 m²

Žiželice, okres Kolín

6 490 000 Kč

1 969 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Tusarova 1285/3, Praha - Holešovice

7 500 000 Kč

7 390 000 Kč

254 828 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Karlova 2484, Aš

2 290 000 Kč

44 038 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2936 m²Prodej stavebního pozemku 2936 m²
Prodej stavebního pozemku 2936 m²
Prodej stavebního pozemku 2936 m²

Prodej stavebního pozemku 2936 m²

Újezd, okres Znojmo

2 800 000 Kč

954 Kč/m2

1...201202203...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 541 nemovitostí