Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 720 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1009 m²Prodej stavebního pozemku 1009 m²
Prodej stavebního pozemku 1009 m²
Prodej stavebního pozemku 1009 m²

Prodej stavebního pozemku 1009 m²

Šestajovice, okres Praha-východ

12 612 500 Kč

12 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 551 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3296 m²Prodej stavebního pozemku 3296 m²
Prodej stavebního pozemku 3296 m²
Prodej stavebního pozemku 3296 m²

Prodej stavebního pozemku 3296 m²

Žiželice, okres Kolín

6 490 000 Kč

1 969 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Tusarova 1285/3, Praha - Holešovice

7 500 000 Kč

7 390 000 Kč

254 828 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Karlova 2484, Aš

2 290 000 Kč

44 038 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2936 m²Prodej stavebního pozemku 2936 m²
Prodej stavebního pozemku 2936 m²
Prodej stavebního pozemku 2936 m²

Prodej stavebního pozemku 2936 m²

Újezd, okres Znojmo

2 800 000 Kč

954 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Dolní Rožínka, okres Žďár nad Sázavou

2 690 000 Kč

48 909 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Dolnokubínská, Pelhřimov

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²

Lipová, Náměšť nad Oslavou

5 950 000 Kč

5 500 000 Kč

43 307 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Záhorovice 159, Záhorovice

2 950 000 Kč

2 750 000 Kč

29 570 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Antala Staška 28, Lomnice nad Popelkou

8 499 000 Kč

14 165 Kč/m2

1...204205206...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 551 nemovitostí