Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 726 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

U michelského mlýna, Praha

12 603 080 Kč

225 055 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 572 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 43.2 m²Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Garážní, Moravská Ostrava, Ostrava

2 790 000 Kč

2 690 000 Kč

62 269 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Hlavní 6, Hvozdná

11 900 000 Kč

38 141 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3033 m²Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Vyšní Lhoty, Frýdek-Místek

5 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1049 m²Prodej stavebního pozemku 1049 m²
Prodej stavebního pozemku 1049 m²
Prodej stavebního pozemku 1049 m²

Prodej stavebního pozemku 1049 m²

Hory, okres Karlovy Vary

3 490 000 Kč

3 327 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Horní Podluží 305, Horní Podluží

4 590 000 Kč

4 299 000 Kč

31 844 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Evansova, Plzeň

11 990 000 Kč

92 231 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Vinohradská, Praha

22 431 000 Kč

195 052 Kč/m2

1...207208209...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 572 nemovitostí