Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 698 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Pravlov 253, Pravlov

10 500 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 362 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Sobí, Praha

14 199 900 Kč

12 700 000 Kč

162 821 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 77 m²Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²

Prodej bytu 4+1 77 m²

Ladova 430/6, Litoměřice - Pokratice

5 949 000 Kč

5 699 000 Kč

74 013 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²

Krhov, okres Třebíč

4 300 000 Kč

45 263 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 104 m²Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²

Prodej bytu 3+kk 104 m²

Heinemannova, Praha

17 300 000 Kč

16 500 000 Kč

158 654 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Brázdimská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

117 556 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 44 m²Prodej bytu 1+kk 44 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m²

Prodej bytu 1+kk 44 m²

Kladno, Kladno

5 238 090 Kč

119 048 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Chlumecká 188, Stráž nad Nežárkou

9 990 000 Kč

11 100 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Teplická 1678, Litoměřice

6 749 000 Kč

6 499 000 Kč

90 264 Kč/m2

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

1...232233234...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 362 nemovitostí