Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 736 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice - Drsník, okres Příbram

11 390 000 Kč

10 490 000 Kč

57 322 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 510 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Spořilov, Letohrad

4 899 000 Kč

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Scheinerova, Teplice

3 300 000 Kč

2 699 000 Kč

35 052 Kč/m2

Prodej bytu 252 m²Prodej bytu 252 m²
Prodej bytu 252 m²
Prodej bytu 252 m²

Prodej bytu 252 m²

U Imperiálu, Karlovy Vary

47 433 750 Kč

43 559 650 Kč

172 856 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Hevlín, okres Znojmo

6 490 000 Kč

6 250 000 Kč

85 616 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Kyselov 1, Vyšší Brod - Dolní Jílovice

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

15 625 Kč/m2

Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²

Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²

Kyselov 1, Vyšší Brod - Dolní Jílovice

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

15 625 Kč/m2

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Slezská, Řepiště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

3 051 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Strojetice 47, Kryry

2 650 000 Kč

2 499 000 Kč

40 306 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 691 m²Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²

Prodej stavebního pozemku 691 m²

Brodce, Brodce

3 600 000 Kč

3 500 000 Kč

5 065 Kč/m2

1...250251252...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 510 nemovitostí