Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 760 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 640 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2602 m²Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Světec, okres Teplice

4 163 200 Kč

1 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Světec, okres Teplice

4 163 200 Kč

1 600 Kč/m2

Prodej chaty 124 m², pozemek 885 m²Prodej chaty 124 m², pozemek 885 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 885 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 885 m²

Prodej chaty 124 m², pozemek 885 m²

Kašava 160, Kašava

8 500 000 Kč

7 400 000 Kč

59 677 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²

Kašava 160, Kašava

8 500 000 Kč

7 400 000 Kč

59 677 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Balbínova 392/4, Praha 2 - Vinohrady

13 390 000 Kč

12 890 000 Kč

179 028 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4191 m²Prodej stavebního pozemku 4191 m²
Prodej stavebního pozemku 4191 m²
Prodej stavebního pozemku 4191 m²

Prodej stavebního pozemku 4191 m²

Frymburk, okres Český Krumlov

8 340 090 Kč

1 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6730 m²Prodej stavebního pozemku 6730 m²
Prodej stavebního pozemku 6730 m²
Prodej stavebního pozemku 6730 m²

Prodej stavebního pozemku 6730 m²

Frymburk, okres Český Krumlov

12 046 700 Kč

1 790 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Tyršova, Hulín

4 300 000 Kč

3 700 000 Kč

18 500 Kč/m2

1...277278279...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 640 nemovitostí