Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 722 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Nučice, okres Praha-východ

4 500 000 Kč

104 651 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 557 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Honzíkova, Praha

16 877 500 Kč

141 828 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 361 m²

Staromajetínská 158, Majetín

6 599 000 Kč

61 673 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Erbenova 2061, Písek - Budějovické Předměstí

3 099 000 Kč

96 844 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 940 000 Kč

112 075 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51.74 m²Prodej bytu 2+1 51.74 m²
Prodej bytu 2+1 51.74 m²
Prodej bytu 2+1 51.74 m²

Prodej bytu 2+1 51.74 m²

Počernická , Praha 10

8 500 000 Kč

164 283 Kč/m2

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Mrkvičkova, Praha

9 290 000 Kč

111 928 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5613 m²Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Soběšice, okres Klatovy

3 990 000 Kč

711 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Předboř 29, Strančice

12 950 000 Kč

68 519 Kč/m2

1...287288289...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 557 nemovitostí