Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 746 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Jungmannova 1389/15, Hradec Králové - Pražské Předměstí

5 700 000 Kč

80 282 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 512 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Pod Jelením skokem, Karlovy Vary

3 990 000 Kč

73 889 Kč/m2

Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²

Krňany, okres Benešov

4 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²

Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²

Kamýk nad Vltavou, okres Příbram

1 590 000 Kč

17 865 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²

Luka pod Medníkem ev. č. 172, Jílové u Prahy

1 950 000 Kč

24 375 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Újezd, okres Olomouc

3 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zábělská, Plzeň

4 790 000 Kč

92 115 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Mokrá-Horákov, okres Brno-venkov

2 340 000 Kč

29 250 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Nebužely, okres Mělník

5 990 000 Kč

29 950 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...300301302...575

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 512 nemovitostí