Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 754 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Znojemská, Želetava

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 562 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 150 000 Kč

56 849 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

59 768 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Černov 19, Černov

3 890 000 Kč

40 947 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Kozmice 22, Kozmice

6 490 000 Kč

24 583 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Červený Hrádek, okres Jindřichův Hradec

7 450 000 Kč

41 389 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

1...304305306...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 562 nemovitostí