Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 737 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²
Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²
Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²

Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²

Horní Studenec 8, Ždírec nad Doubravou

2 590 000 Kč

31 975 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 502 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Na Pískách, Dubňany

3 390 000 Kč

21 188 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Vlčetín 15, Žirovnice

12 800 000 Kč

52 245 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Lukov, Úštěk

4 450 000 Kč

29 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Studentská 67/43, Karlovy Vary - Doubí

8 446 000 Kč

32 485 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu, pozemek 1650 m²Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²

Prodej domu, pozemek 1650 m²

Bezděkov, Žatec

6 390 000 Kč

Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

U Kamene 197, Bratronice

7 990 000 Kč

63 413 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Rosice 36, Rosice

4 750 000 Kč

9 500 Kč/m2

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Chlum, okres Česká Lípa

4 400 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

U Trojice 744/20, České Budějovice 3

6 090 000 Kč

92 273 Kč/m2

1...310311312...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 502 nemovitostí