Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 721 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Skořice 111, Skořice

3 490 000 Kč

21 152 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 524 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

5. května 1241/42, Praha 4 - Nusle

5 690 000 Kč

142 250 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Maroldova 93/2, Bystrovany

7 290 000 Kč

45 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Pavlíkov 46, Třemešné

3 990 000 Kč

56 197 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej stavebního pozemku 470 m²Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²

Prodej stavebního pozemku 470 m²

Holice, okres Pardubice

1 990 000 Kč

4 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Brněnská 480/40, Olomouc - Nová Ulice

4 490 000 Kč

78 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Račice, okres Třebíč

3 500 000 Kč

28 689 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Chebská 273/93, Karlovy Vary - Dvory

9 990 000 Kč

43 816 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 150 m²Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²
Prodej bytu 3+kk 150 m²

Prodej bytu 3+kk 150 m²

Zámostní 1155/27, Ostrava - Slezská Ostrava

12 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
1...316317318...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 524 nemovitostí