Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 716 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²

Padělská 153, Moravský Písek

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 459 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prlov, okres Vsetín

2 190 000 Kč

27 375 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²

Myslkovice 136, Myslkovice

6 500 000 Kč

36 111 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Michelangelova, Praha

8 950 000 Kč

8 499 000 Kč

130 754 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sněhurčina 674/1, Liberec XV-Starý Harcov

5 400 000 Kč

77 143 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Jeseniova 1533/130, Praha 3 - Žižkov

7 590 000 Kč

165 000 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Jožky Jabůrkové, Most

4 650 000 Kč

42 661 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Přistoupim, okres Kolín

10 600 000 Kč

72 109 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Lažánky 79, Blansko

7 990 000 Kč

69 478 Kč/m2

1...321322323...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 459 nemovitostí