Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 727 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Proskovická, Ostrava

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 373 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

24, Česká Kubice

5 980 000 Kč

56 952 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6090 m²Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Ovčáry, okres Mělník

13 990 000 Kč

2 297 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jaromíra Matuška 55/13, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 550 000 Kč

68 939 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Atletická, Sokolov

2 900 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Brno, okres Brno-město

25 990 000 Kč

45 122 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Veselíčko 29, Veselíčko

5 290 000 Kč

30 756 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Česká 1136/7, Praha 5 - Košíře

15 790 000 Kč

167 979 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Bečváry 190, Bečváry

4 990 000 Kč

70 282 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Brdo 35, Stará Paka

12 880 000 Kč

56 000 Kč/m2

1...342343344...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 373 nemovitostí