Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 730 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 489 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²

Kolmistrova 353, Kladno

700 000 Kč

30 435 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²

Na Vyhlídce 583/32, Plzeň - Lobzy

11 450 000 Kč

74 837 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Pilařská, Plzeň

7 604 050 Kč

102 757 Kč/m2

Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Hlučín, okres Opava

1 250 000 Kč

860 000 Kč

18 696 Kč/m2

Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Kojice 31, Kojice

4 299 031 Kč

10 359 Kč/m2

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Sklepní 31, Dolní Věstonice

5 230 000 Kč

5 230 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Františka Malíka, Most

1 820 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 431 m²Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²
Prodej stavebního pozemku 431 m²

Prodej stavebního pozemku 431 m²

V Zahradách 173, Dolní Věstonice

2 370 000 Kč

5 499 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

9 797 000 Kč

9 500 000 Kč

166 667 Kč/m2

1...374375376...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 489 nemovitostí