Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 614 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 87 m²Prodej bytu 3+1 87 m²
Prodej bytu 3+1 87 m²
Prodej bytu 3+1 87 m²

Prodej bytu 3+1 87 m²

Holečkova 206/2, Karlovy Vary - Stará Role

4 500 000 Kč

4 300 000 Kč

49 425 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 033 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 474 m²

Mělník, okres Mělník

11 562 000 Kč

94 000 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Podbořanská 228, Vroutek

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Přední cesta 1359/10, Plzeň - Černice

10 990 000 Kč

142 727 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Kopečná 388/60, Brno - Staré Brno

4 590 000 Kč

4 190 000 Kč

110 263 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 110 m²Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²

Prodej bytu 3+1 110 m²

Divadelní, Karlovy Vary

9 000 000 Kč

81 818 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1300 m²

Mořina, okres Beroun

19 800 000 Kč

82 845 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Pavlíkov 3, Pavlíkov

11 990 000 Kč

106 106 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1080 m²Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Jaroměř, okres Náchod

3 450 000 Kč

3 194 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 729 m²Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²

Prodej stavebního pozemku 729 m²

Perštejn, okres Chomutov

1 970 000 Kč

2 702 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
1...412413414...562

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 033 nemovitostí