Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 47 mil. Kč

Do 47 mil. Kč

5 695 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1108 m²Prodej stavebního pozemku 1108 m²
Prodej stavebního pozemku 1108 m²
Prodej stavebního pozemku 1108 m²

Prodej stavebního pozemku 1108 m²

Dolní Nětčice, okres Přerov

1 274 200 Kč

1 150 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 364 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Karlovice, okres Bruntál

4 370 000 Kč

95 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Mokřany 4, Praha

9 150 000 Kč

9 099 000 Kč

128 155 Kč/m2

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Okružní 1719, Most

20 950 000 Kč

32 280 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1348 m²Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 225 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1347 m²Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 226 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Všeradov, okres Chrudim

2 499 000 Kč

2 282 Kč/m2

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

86 604 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

U průhonu 1624/1a, Praha 7 - Holešovice

14 990 000 Kč

14 790 000 Kč

259 474 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šestákova 867/10, Brno - Černovice

7 995 000 Kč

156 765 Kč/m2

1...173174175...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 364 nemovitostí