Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 47 mil. Kč

Do 47 mil. Kč

5 673 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 78 m²Prodej bytu 2+kk 78 m²
Prodej bytu 2+kk 78 m²
Prodej bytu 2+kk 78 m²

Prodej bytu 2+kk 78 m²

U michelského mlýna, Praha

14 960 792 Kč

191 805 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 242 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

U michelského mlýna, Praha

8 182 160 Kč

215 320 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

U michelského mlýna, Praha

7 490 560 Kč

234 080 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

U michelského mlýna, Praha

16 656 640 Kč

228 173 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

U michelského mlýna, Praha

12 603 080 Kč

225 055 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Josefa Mánesa 1883, Nymburk

5 499 000 Kč

5 300 000 Kč

84 127 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Hlavní 6, Hvozdná

11 900 000 Kč

38 141 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3033 m²Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Vyšní Lhoty, Frýdek-Místek

5 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

1...198199200...568

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 242 nemovitostí