Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 47 mil. Kč

Do 47 mil. Kč

5 614 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 869 m²Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²

Prodej stavebního pozemku 869 m²

Svojsíkova, Kladno

9 100 000 Kč

7 990 000 Kč

9 194 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 036 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1163 m²Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Lomená, Kladno

9 100 000 Kč

7 990 000 Kč

6 870 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1136 m²Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Obrubce, okres Mladá Boleslav

3 890 000 Kč

3 424 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²

Blansko, okres Blansko

2 419 000 Kč

48 380 Kč/m2

Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²

Oslnovice ev. č. 355, Oslnovice

3 590 000 Kč

2 950 000 Kč

70 238 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Šámalova 1822/12, Brno - Židenice

10 900 000 Kč

9 250 000 Kč

159 483 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Jihlava, okres Jihlava

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

33 947 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1873 m²Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Horšovský Týn

4 307 900 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Lukavec, okres Pelhřimov

3 950 000 Kč

3 090 000 Kč

15 846 Kč/m2

1...216217218...562

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 036 nemovitostí