Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 942 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

4 295 000 Kč

30 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 746 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1760 m²Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Vrchotovy Janovice, okres Benešov

3 500 000 Kč

1 989 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1138 m²Prodej stavebního pozemku 1138 m²
Prodej stavebního pozemku 1138 m²
Prodej stavebního pozemku 1138 m²

Prodej stavebního pozemku 1138 m²

Všeruby, okres Domažlice

1 642 000 Kč

1 443 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 683 m²Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²

Prodej stavebního pozemku 683 m²

Neužilní, Paskov

1 780 000 Kč

2 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michnáč
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Petr Michnáč

Petr Michnáč

4.7

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

tř. Těreškovové, Karviná

1 859 000 Kč

34 426 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Na Jílech, Česká Lípa

3 250 000 Kč

43 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 143 656 Kč

129 489 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

3 779 090 Kč

125 970 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 994 129 Kč

110 981 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
1...373839...295

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 746 nemovitostí