Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 951 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Sídliště 619, Rotava

889 000 Kč

24 694 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 762 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 5171 m²Prodej stavebního pozemku 5171 m²
Prodej stavebního pozemku 5171 m²
Prodej stavebního pozemku 5171 m²

Prodej stavebního pozemku 5171 m²

Byzhradec, okres Rychnov nad Kněžnou

4 653 900 Kč

900 Kč/m2

Realitní makléř: Adam Zavadil
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Adam Zavadil

Adam Zavadil

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 1947 m²Prodej stavebního pozemku 1947 m²
Prodej stavebního pozemku 1947 m²
Prodej stavebního pozemku 1947 m²

Prodej stavebního pozemku 1947 m²

Bor, okres Tachov

2 150 000 Kč

1 104 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1320 m²Prodej stavebního pozemku 1320 m²
Prodej stavebního pozemku 1320 m²
Prodej stavebního pozemku 1320 m²

Prodej stavebního pozemku 1320 m²

Otín - Pohořílky, okres Žďár nad Sázavou

2 500 000 Kč

1 894 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 990 m²Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²

Prodej stavebního pozemku 990 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 950 100 Kč

3 990 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Kosmonautů, Ústí nad Labem

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej stavebního pozemku 1404 m²Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Opatovec, okres Svitavy

2 062 400 Kč

1 469 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1863 m²Prodej stavebního pozemku 1863 m²
Prodej stavebního pozemku 1863 m²
Prodej stavebního pozemku 1863 m²

Prodej stavebního pozemku 1863 m²

Opatovec, okres Svitavy

2 705 000 Kč

1 452 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

U Tvrze, Děčín

2 950 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Záhoří 18, Chroboly

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

22 516 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...424344...296

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 762 nemovitostí